Beste mensen,
Zoals u wellicht weet heb ik een hobby: wijn! Na het succes van de vorige jaren en op veler verzoek organiseert mijn Lions Club dit jaar weer een wijnactie. Daar zet ik mij graag weer persoonlijk voor in. Dit jaar is de opbrengst bestemd voor de Stichting City Kids (http://mkdvcitykids.nl/rotterdam). Met uw steun zal de speelkamer van het familiehuis ontwikkelingsgericht en kindvriendelijk worden ingericht. Zie voor meer informatie: infocitykids
In verband met het succes in de afgelopen jaren en mede in verband met het 100-jarig bestaan van de internationale Lions organisatie, is het assortiment uitgebreid naar (i) acht wijnen in vier verschillende prijscategorieën, (ii) bubbels en (iii) cadeauverpakking (voor twee flessen).
Anders dan voorheen worden de wijnen niet meer rechtstreeks door ons zelf geïmporteerd. Wij hebben Wijn Verlinden, Colaris en LenselinQ Wijnimport bereid gevonden om de wijnen voor ons te importeren en om die nagenoeg tegen kostprijs aan ons ter beschikking te stellen.
De verschillende wijnen kennen een verschillende uiterlijke besteldatum. Ter nadere toelichting op onze actie sluit ik ook bij:
– de aanbevelingsbrief van onze president: brief-president
– de beschrijving van de wijnen en de cadeauverpakking: wijnbeschrijving
– een bestelformulier: bestelformulier-2016
Alle afzonderlijke wijnen kunnen worden besteld in een veelvoud van zes (en met een minimum van zes). Alle wijnen zijn van goede kwaliteit. Ze zijn verkrijgbaar in vier prijscategorieën. Gaarne geef ik u in overweging om in ieder geval de witte en rode wijnen te kopen uit de prijscategorie € 12,50 en
€ 13,50. De Chilenen zijn zogenaamde “nieuwe wereld” wijnen. De witte Fransoos en de rode Italiaan zijn zogenaamde “oude wereld” wijnen. Door middel van een miniproeverij kunt u heel goed het verschil tussen deze twee type wijnen proeven. Zowel bij de witte als bij de rode. Succes (en plezier) gegarandeerd!
Mocht u voor het plaatsen van uw bestelling nog een nadere toelichting wensen, dan kunt u mij uiteraard altijd bellen (010-2056610) of mailen (secretariaat@maartentromp.nl). De wijn zal op 10 december 2016 worden uitgeleverd aan onze club. Kort daarna neem ik contact op om de bestelling aan u uit te leveren. Ik ben daarna verantwoordelijk voor de betaling aan de club. Graag reken ik met u af bij (of na) de uitlevering.
Mede namens alle kinderen die het in onze regio iets minder hebben getroffen, zeg ik u alvast hartelijk dank voor uw riante bestelling.
Rotterdam, november 2016
Maarten Tromp